SANİTAS SPA AKADEMİ EGİTMEN KADROSU

Sanitas Spa Akademi Kurucu Müdür ve Eğitmen

Sanitas Wellness Spa Genel Müdürü Şebnem Akman Balta, Amerika’nın UW MILWAUKEE Üniversitesinden İK Yönetimi ve Kalite Eğitimi aldı ve Uluslararası Antalya Üniversitesi AIU MBA Programı yüksek lisansını bitirdi, bununla birlikte 20 yıllık SANİTAS deneyimini ve MEB onaylı sertifika ile Antalya’da ilk Özel Spa okulunda öğrencilere aktaracak.

Yurtiçi ve Yurtdışından sertifikalı eğitmenlerimizle bünyemizde Masajlar, Kozmetik, Türk Hamamı, Fitness-Kardiyo, Mesleki Yabancı Dil, Spa Yöneticiliği ve Kalite Standartları için ayrı ayrı eğitim bölümleri ile sektöre yetiştirilmiş personel sunacağız. Uluslararası Spa Eğitim merkezleri ile yaptığımız işbirliği ile öğrencilerimize dünyanın her yerinde geçerliliği olan sertifika vereceğiz.

Usta Eğitmen

Bizim spa akademimizde işgücü piyasasına yakın ve onlarca bizim akademimizde eğitimini alan ve genişletmek isteyenler için birçok kişiye yeni fırsatlar,yeni meslekler sunmak ve her zaman güncel olmak bizim için esastır.

Yeni kariyerinizde bizler herzaman hotellerle,işverenlerle el ele çalışmaktayız. Bu yıl için ders programımıza eklediğimiz yeni derslerimiz var. Son yıllarda mesleki eğitim yelpazemizi genişletmeyi başardık.Bünyemizde verilmiş olan yüksek kalite standartları eğitimleri sonucunda hali hazırda çalışmakta olan öğrencilerimizden ve işletmelerden çok olumlu geri dönüşler almaktayız. Bu anlamda yerli ve yabancı mezunlarımız, en iyi beş yıldızlı otellerde, yeni bir yaşam yolu ile yolcu gemileri ve Avusturya’da, Almanya’da, Endonezya-Bali’de, Tayland’da kariyer yapmışlardır. Bazıları Spa müdürü bazıları ise kendi işletmelerini açmışlardır. Ayrıca almış oldukları MEB onaylı 608 saatlik masör-masöz sertifikaları sonucunda kariyerlerini tamamlamışlardır. Öğretim görevlilerimizin, öğrencilerimizin yorulmak bilmez çabaları,kendi kişisel gelişimleri için aldıkları eğitimler bize yaptığımız eğitimlerin ne kadar haklı bir uğraş olduğunu göstermiştir. Sanitas Spa Akademisi olarak bu sektörde kariyer planlayan veya planlamak isteyen öğrencilerimiz, bizleri takip etmeye devam edin

Usta Eğitmen

19.05.1966 yılında Sungurlu/Çorumda dünyaya geldi. Profesyonel meslek hayatına 1995 yılında mesleki egitim alarak Ankara’da basladı.

Türkiye’de ilk lazer epilasyon yapilan bir kurumda bir ilke imza atarak hekim ve estetisyen çalışmasını gerçekleştirdi. Ustalik ve usta ögreticilik sertifikası sahibi olup bir dönem egitmenlik yaptı. 2003 yılında Antalya’ya yerleşen ve meskeki hayatına burada devam eden Fatma Hanım hanım uzun yıllardır Sanitas Spa merkezinde uzmanlık ve kurum eğitmenligi yapmaktadır.

Usta Eğitmen

29.04.1988 Burdur doğumlu, 2006 yılında Güzellik Uzmanı ünvanını almıştır. Daha sonra Ege Üniversitesi Cilt Bakımı ve Güzellik bölümünü Başarıyla bitirip 2. Üniversite olarak Anadolu üniversitesi İşletme Bölümüne devam etmiştir. Yurt içi ve yurt dışında birçok seminerlere katılarak Mesleğine katkıda bulunmuştur.

Milli Eğitim Bakanlığında Güzellik ve saç bakım hizmetleri alanında 7 yıldır uzman eğitici olarak görev almaktadır. Türkiye’de ilk MEB onaylı Kalıcı makyaj ve Protez tırnak diplomasını vererek kursiyerlerini mezun etmiştir. Öğrenmeyi ve öğretmeyi misyon edinmiş birisi olarak, güzellik ile ilgili dünyadaki gelişmeleri takip eden en son teknoloji ve yeni ürünleri kursiyerlerine sunmaya devam etmektedir.

Usta Eğitmen

12.12.1983 Konya Ereğli’de doğdu. Lise eğitimini Ereğli’ de tamamladıktan sonra 2002 yılında spa sektörüne girdi. Spa alanında yurtiçi ve yurtdışında eğitim programlarına katılmış olup uluslar arası belgeler aldı.tui cruises mein schiff de workshop yaptı.

2013 Anadolu üniversitesi işletme fakültesini bitirdi. MEB bağlı Antalya mesleki eğitim merkezinde cilt bakımı, güzellik uzmanlığı ustalık ve usta eğiticilik diplomasını aldı.Tüm bu bilgi ve tecrübelerini siz değerli öğrencilerİyle paylaşacaktır.